Оригінальні флагштоки - європейська якість!

Флагшток біля офісу або будинку – це атрибутика, яка вдало підкреслить ваш імідж. Прапор з логотипом бренду приверне увагу до вашої фірми, а якщо ви встановите державний прапор, - це продемонструє патріотизм та вірність країні, в який ви живете.

Наша компанія пропонує флагштоки з надсучасного скловолокна, яке вигідно вирізняється серед інших матеріалів такими характеристиками:

  • Довговічність – навіть після сильного вітру, флагшток завжди повертається до своєї первісної форми;
  • Стійкість – витримує навіть дуже сильні пориви вітру (до 35 м/с);
  • Елегантність - покриття спеціальним гелем та свічкоподібна форма щогли роблять флагшток дуже привабливим на вигляд;
  • Легка вага, діелектричність матеріалу(завдяки цим якостям флагштоки зі скловолокна чудово підходять для дахів будинків);
  • Стійкість до корозії та іржі – навіть після довгої експлуатації флагшток не потрібно перефарбовувати або підтримувати гарний вигляд в будь-який інший спосіб;
  • Економічність – завдяки спеціальному покриттю, полотно прапора буде служити довго, а його заміна виконується дуже легко завдяки особливому кріпленню флагштоку;

Комплектація стаціонарних вуличних флагштоків може бути різною, залежно від ваших потреб.

Стандарт

Це найпопулярніший вид комплектації. Він складається з: анкерної основи для закріплення у грунті, щогли флагштоку, вершинного блоку з цоколем (який обертається), шнура та кнехта.

Прапор піднімається на вершину флагштока завдяки кріпленню до шнура. Шнур кріпиться до кнехту, на висоті 1,5 м від основи. Якщо ваш флагшток буде знаходитися у громадському місці, ми радимо підняти кнехт щонайменше на 3 метри, аби не було можливості зняти прапор сторонніми особами.

Стандарт замок

Якщо ви бажаєте поставити флагшток просто на вулиці, де він буде легко доступним для сторонніх людей, ми радимо встановити на флагштоки замок «Лінус». Конструкція передбачає, що шнур кріплення прапору проходить в середині щогли і може закриватися на замок.Отже, перехожі не зможуть зняти ваш прапор. Додатково у комплекті до флагштока йдуть обтяжувач та кільця кріплення, для найбільш вдалої фіксації прапору.

Стандарт замок з лебідкою

Якщо флагшток буде використовуватися на офіційних заходах, де передбачається урочисте підняття прапора, використовується лебідка «Вінч» – інший вид фіксації прапора. Конструкція передбачає можливість плавного підняття прапора та захисту від сторонніх осіб.

Баннер-бар

Цей вид комплектації має горизонтальну перекладину, яка підтримує прапор у розгорнутому стані, навіть коли немає вітру. Такі флагштоки найчастіше використовують як динамічну зовнішню рекламу на АЗС або біля супермаркетів. Заміна прапору не потребує витрат, адже виконується без додаткових конструкцій або засобів.

Баннер-ліфт

У цій конструкції наявна горизонтальна перекладина, яка обертається і завжди підтримує прапор у розгорнутому вигляді за напрямом вітру. Замінити прапор можна у вертикальному положенні щогли флагштоку. Спеціальний конструктив опускає горизонтальне плече, яке тримає прапор, - так ви легко можете замінити полотно. До комплектації входять: анкерна основа для кріплення в грунт, щогла, обертове завершення флагштоку, система кріплення (горизонтальна), з’єднювальні кільця та обтяжувач для прапора.

Мобільні флагштоки

Ідеальні для використання на виставках та інших промозаходах. Прапор біля Вашого офісу або магазину неодмінно приверне увагу потенційних клієнтів. Невелика вага та легкість транспортування перетворюють мобільні флагштоки на візитівку Вашої компанії. FlagServiceпропонує мобільні флагштоки двох типів:

Флагштоки телескопічні

Висота - від 3м до 5,5м. Виготовляються з анодованого високоякісного алюмінію. Такі флагштоки дуже зручні у використанні завдяки спеціальним кнопочним фіксаторам, висота конструкції може моментально змінюватися. Залежно від ваших потреб, обирайте з двох видів основ кріплення: ту, що вкручується в грунт, або основу під навантаження (вона ідеальна під час експозицій автомобілів або техніки, фіксується під колесом).

Флагштоки «Віндери»

Також мають назву «Парус» через свою парусоподібну форму. Це флагштоки з металевих частин, в яких можна змінювати висоту - 2; 3; або 4 метри. Основа такого флагштоку може бути вкручуваною в грунт або металевою. «Паруси» найчастіше використовують під час змагань з різних видів спорту, або на пляжах і виставках. Двосторонній повнокольоровий друк на прапорі буде прекрасною рекламою Вашого бренду.

Флагштоки на фасадах

Кутовий флагшток – чудове рішення, коли у вас обмаль простору. Виготовляється зі скловолокна або з анодованого алюмінію. Ми використовуємо кронштейни для кріплення флагштоку до стіни, які можуть мати кут 45; 60 та 90 градусів, залежно від ваших побажань.

Флагштоки на дахах будівель

Скловолокно ідеально підходить для флагштоків, які встановлюються на даху будівель, адже цей матеріал не проводить електричний струм і має дуже легку вагу. Такі флагштоки дуже міцні і витримують пориви вітру до 45 м/с. Крім того, вони не потребують додаткових умов експлуатації, вони безпечні та найбільш зручні для використання на великій висоті. Флагшток на даху можна також підсвічувати у темну пору доби – таке чудове дизайнерське рішення стане прикрасою не тільки вашої будівлі, але й міста в цілому і допоможе виділити вашу будівлю серед іншої міської архітектури.