Виготовлення прапорів за сучасними технологіями

Ми виготовляємо прапори методом сублімаційного термодруку на власному обладнанні. До складу нашого виробничого комплексу входять: закрійна та заготівельна дільниця по підготовці тканин та витратних матеріалів, дільниця сублімаційного виводу зображення з парком сублімаційних принтерів, дільниця термосублімаційного друку, дільниця пошиву та комплектації готової продукції.

"Друк на тканині виконується з одностороннім та двостороннім дзеркальним другом. Використовуємо для друку наступні матеріали: поліестер, сітка, атлас, габардин"

Для зовнішнього використання застосовується сітка. Спеціальний матеріал для тривалого зовнішнього застосування. Має спеціальні властивості для роботи в агресивному зовнішньому середовищі, основа матеріалу має додаткові властивості міцності та зносостійкості. Друк використовується односторонній та двосторонній з дзеркальним відображенням. Спеціальні властивості сублімаційних чорнил, витратного матеріалу для друку зображення, слугують перевагою для використання в умовах тривалого сонячного випромінювання та стійкі до вигорання. Стандартним застосовуванням є підшивка у вигляді підвороту. З спеціальних видів кріплення застосовуються карабіни, люверси, шнури. Ми надаємо нашим клієнтам рекомендації стосовно оптимального вибору підшивки прапорів для якнайдовшого застосування в умовах вуличного використання.

"Для внутрішнього використання застосовується матеріал поліестер"

Спеціальна тканина з шовкового розгалуження, котра якісно передає друковане зображення. Враховуючи тонку структуру матеріалу, застосовується односторонній друк. Одним з варіантів внутрішнього застосування є використання атласної та габардинової тканини. Ці матеріали ідеальні для виготовлення кабінетних прапорів, на них застосовується як односторонній так і двосторонній дзеркальний друк. В окремих випадках, при застосуванні атласного матеріалу, можливе зшивання двох частин полотнищ й отримання різних зображень на одному прапорі. При виготовленні кабінетних прапорів можлива додаткова комплектація китицями.

"Прапори, котрі виготовляються нашим підприємством, мають якісні показники кольоропередачі"

Друкуємо як фонове зображення так і повнокольорове зображення фотографічної якості. Ми працюємо над вдосконаленням технологій виготовлення прапорової продукції.

Прапори України виготовляються на нашому підприємстві спеціальним тиражним способом друку у чіткій відповідності з затвердженими технічними умовами Держспоживстандартом України.